Cykloservis Martin Smatana

Predajňa je zameraná predovšetkým na cyklistiku vo všetkých jej podobách. Od roku 2003 sa snažíme vyhovieť nielen aktívnym športovcom, ale aj ľuďom, pre ktorých je bicykel dopravným prostriedkom alebo “koníčkom”.  


Samozrejmosťou je kompletný servis, ktorý zabezpečujeme sami, prípadne v spolupráci s našimi dodávateľmi a obchodnými partnermi. Cykloservis Martin Smatana je už niekoľko sezón servisným centrom Mavic, vybavný originálnym náradím a náhradnými dielmi. Nechýba ani servis a diagnostika e-bikov s pohonom Bosch a Shimano.

 

 

 

 

 

 

 


Martin Smatana

Zakladateľ predajne, pre ktorého je od počiatku bicykel nielen dopravným prostriedkom, ale tiež športovým nástrojom a spôsobom relaxu. V minulosti sa aktívne venoval mtb maratónom a 24h pretekom. V súčasnosti obľubuje trailové jazdenie s technicky náročnými pasážami. Martin sa okrem chodu predajne venuje tiež servisu a predaju.

 

 

 

 


 

 

                                                         

Katka Smatanová

Žena v domácnosti predajni. Nevyhnutná súčasť tímu, ktorá zabezpečuje aby veci fungovali tak ako majú - po viditeľnej, ale aj administratívnej stránke. Vo voľnom čase tiež prevetrá svoj trail bike po okolí Považskej Bystrice. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Martin Vojtuš

Na predajni ho môžete stretnúť za pultom, často tiež za počítačom alebo v servise. Stará sa o to, aby web fungoval ako má a zákazníci získali správne informácie. Pred a po práci rád testuje technické novinky a vychytávky na mtb.

 

 

 

 

 


Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

08:00 - 17:00

Sobota

08:00 - 12:00 


Kontakt

Telefónne číslo: +421 948 997 225

Email: info@cms-cyklo.sk


Adresa

Centrum 19/24 (Suterén OD Tabat)

017 01 Považká Bystrica 

Obmedzenia prevádzky eshopu a kamennej predajne
16.03.2020

Obmedzenia prevádzky eshopu a kamennej predajne

Vážení zákazníci, naša maloobchodná predajňa bude počas nasledujúcich 14. dní z dôvodu šíriaceho sa vírusu a nariadenia vlády zatvorená.

Chod eshopu www.cms-cyklo.sk, pokračuje aj naďalej - ponuka ostáva aktualizovaná, Vaše prípadné otázky ohľadne jednotlivých produktov, môžete smerovať na náš mail info@cms-cyklo.sk

Pri objednávkach, bude možné až do odvolania zvoliť iba platbu vopred (faktúrou), aby došlo k minimalizovaniu kontaktu zákazníka s pracovníkom prepravnej spoločnosti (ku ktorému dochádza pri dobierkach) 

 

Za pochopenie ďakujeme

 

CMS

Otváracia doba Veľkej noci
16.04.2019

Otváracia doba Veľkej noci

Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali o otváracej dobe, počas veľkonočných sviatkov

 

 

Jilemnického jarná 25-ka 2019
11.04.2019

Jilemnického jarná 25-ka 2019

Vážení zákazníci,

radi by sme Vás informovali, že zľavový kupón z Jilemnického jarnej 25-ky, nie je možné uplatniť na bicykle a akciový tovar so zníženou cenou

 

Za pochopenie ďakujeme

Cykloservis Martin Smatana

HybRide SL AMR X vyhráva Design & Innnovation Award 2019
17.01.2019

HybRide SL AMR X vyhráva Design & Innnovation Award 2019

Nový rok trvá ešte len pár dní a už tu máme prvú úžasnú správu!

E-MTB bike Ghost HybRide SL AMR X pokračuje presne tam, kde sa zastavil v roku 2018: získava renomovanú cenu za Dizajn a Inovácie 2019. 

Potlesk pre ocenený e-MTB bike!