cmsnovinky2020 skladomjesen

Elite Kura

Presné meranie výkonu ± 1%. - Inteligentný (nie interaktívny) domáci trenažér s priamym prenosom sily. - Integrované meranie výkonu pre úplnú presnosť wattov (± 1%). - Dvojitý bezdrôtový komunikačný protokol ANT+ a Bluetooth Smart. - Rýchly vysokootáčkový vnútorný zotrvačník pre hladký chod pedálov, ako na ceste. - Vysoký výkon: ideálny pre tréningy so zameraním na kadenciou, výkon a šprinty.

Výrobca:
Elite
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
490002

689,00 € 500,00 € s DPH 574,17 € 416,67 € bez DPH

+ -
Výpredaj -27%

Elite Kura

- Meranie výkonu: trenažér bol navrhnutý tak, aby čo najpresnejšie meral výkon. Ergometer navrhnutý spoločnosťou Elite predstavuje srdce produktu a presne meria krútiaci moment aplikovaný na prevodový hriadeľ KURA a vypočíta správnu úroveň výkonu. Takto vypočítané watty môžu byť presné s odchýlkou ± 1%, rovnako ako najpresnejšie a profesionálne používané vedecké meracie zariadenia.
- Priamy prenos sily jazdca. Trenažér je priamo spojený s reťazou bicykla. Sila na pedále sa vždy rovnomerne prenáša na jednotku odporu, čím sa zaručuje optimálna tréningová relácia. Vďaka tomu nie je možné prešmykovanie za žiadnych okolností, ako napríklad pri simulovaní šprintu alebo štartu.
- Odpor pedálovania je automatický a progresívny a je generovaný brzdnou jednotkou s technológiou fluid, kde silikónový olej vždy poskytuje stabilný a hladký odpor.
- Odpor tekutiny sa zvyšuje automaticky spolu s rýchlosťou: pre tréning založený na rýchlosti sa môžu používať dlhšie prevodové stupne pre tréning založený na výkonové kratšie.
- Vysoký výkon: ten môže byť dosiahnutý vďaka zlepšenému vnútorného zotrvačníku, druhu a množstvu oleja a zlepšeného prenosu sily, ideálny pre tréning so zameraním na výkon, kadenciu a šprint.
- Rýchle a jednoduché použitie: stačí nahradiť zadné koleso vášho bicykla za KURA a môžete jednoducho začať s prehadzovaním prevodov ako to robíte na ceste.
- Stabilita a opakovateľnosť použitia: tvarovaná hliníková konštrukcia s rebrovaným povrchom a integrovaný chladiaci ventilátor udržujú teplotu produktu v norme, čím sa umožňuje stabilný výkon aj počas mimoriadne intenzívnych tréningov.
- Široká kompatibilita s kolesami *: ideálny pre cestné, horské a mestské bicykle, vrátane karbónových, s rýchloupinákom 130-135 x 5 mm a pevnou osou 142x12.
- Veľmi stabilný rám, skladací, keď sa nepoužíva.
- Orech kompatibilný so štandardnými 9/10/11 rýchlostnými kazetami Shimano-Sram. K dispozícii je tiež orech kompatibilný s 9/10/11 rýchlostnými kazetami Campagnolo.
- Zlepšený posed jazdca: Nastaviteľné plastové nožičky s úpravou proti poškriabaniu podlahy ideálne vyrovnávajú bicykel a zaručujú rovnakú polohu sedla na trenažéri akoby ste sedeli s bicyklom na ceste.
- Veľmi praktický: Rám je možné sklopiť bez použitia náradia pre úsporu miesta, ak sa nepoužíva - obsahuje tiež ergonomickú rukoväť, ktorá uľahčuje prenášanie.

* Pred zakúpením sa uistite, že váš bicykel je kompatibilný s trenažérom Kura.

- Kompatibilný s aplikáciami a softvérom od tretích strán a so zariadeniami, počítačmi, smartfónmi, tabletmi a cyklo počítačmi, ktoré podporujú protokol ANT™+ a Bluetooth Smart.
- Údaje odosielané prostredníctvom protokolu ANT: Ant™+ Power, Ant™+ Speed ​​& Cadence.
- Údaje odosielané prostredníctvom protokolu Bluetooth Smart: Bluetooth Smart Power a Bluetooth Smart Speed & Cadence.

My E-training - mobilná verzia * (doživotné predplatné): zaujímavý a technicky prepracovaný virtuálny tréner, ktorý s vami cestuje bez ohľadu na miesto určenia. Spravujte si výkon, srdcovú frekvenciu, rýchlosť, čas a vzdialenosť priamo zo svojho smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie My E-Training.

MY E-TRAINING OBSAHUJE:
- My RealVideo: trénujte s Elite RealVideami a sťahujte si stovky bezplatných RealVideí od ostatných užívateľov
- Základný tréning: tréning zameraný na výkon**, úroveň odporu, prednastavené programy.
- Tréningový test: vyhodnocovací test, ktorý vám pomôže vytvoriť mesačný personalizovaný tréningový program.
- Maps races: vytvorte si trať kdekoľvek na svete pomocou Google Maps.
- Viacerí používatelia: aplikácia umožňuje viacerých používateľov na tom istom zariadení.
- Jednoduchšie vytváranie tréningových programov: úplne nový grafický editor zjednodušuje tvorbu programu.
- Zoznam videí: vytvorte zoznam prehrávaných tratí na vašom zariadení.
- Zdieľanie výsledkov: pre sledovanie vašej výkonnosti v priebehu dlhšieho obdobia, si môžete údaje o tréningoch ukladať, exportovať (CSV formát - hodnoty oddelené čiarkou, formát Strava Tcx) alebo zdieľať na sociálnych médiách.

* Kura je aktuálne kompatibilný len s mobilnou verziou (iOS a Adroid) softvéru My E-Training. Verzia Desktop bude dostupná čoskoro.
- Niektoré funkcie môžu vyžadovať jednorázový nákup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod